KURUMSAL

Arıkan Hurda Geri Kazanım, Denizli hurdacılar sitesinde ve farklı bölgelerdeki şubeleri ile hurda geri dönüşümü alanında hizmet sunmaktadır. Temel olarak metallere yönelik işleme çözümleri sunan Arıkan Hurda, evsel metal atıklarından fabrika metal atıklarına kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız bakır, sarı krom, nikel, alüminyum, antimuan ve demir gibi metallerin alış-satış işlemlerini ve geri kazanılabilir bu metallerin çevreye dost şekilde geri kazanım işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

Tesislerimizde işlenen hurdalar pres makineleri ile preslenerek balya haline getirilir. Balya haline gelmiş hurdalar kapladığı alan bakımından oldukça kazanç sağlar. Balya halindeki preslenmiş hurdalar daha sonra geri kazanım tesislerinde işlenerek yeniden ekonomiye kazandırılır.

Arıkan Hurdacılık, Denizli'de faaliyet gösteren hurda firmaları arasında beyaz eşya hurdası alımında en fazla alım gösteren firmalardandır. Metal ve beyaz eşya hurdası dışında kablo hurdaları konusunda da firmamız geri kazanım işlemleri gerçekleştirmektedir.

Arıkan Hurdacılık faaliyetleri ile hem bugünümüze hem de geleceğimize ekonomik ve çevre koruma alanlarında önemli katkılar sağlamaktadır.